o dominplus

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami dominplus powstało z myślą o klientach prywatnych i biznesowych, którzy cenią swój czas i bezpieczeństwo. Nasi klienci wiedzą, że sprawy ważne i czasochłonne warto powierzać profesjonalistom.

 

Kim jesteśmy
Pomysłodawczynią, założycielką i filarem firmy jest Irena Falińska-Kossakowska - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Biuro współtworzą jej pracownicy - zespół dynamicznych i odważnych agentów, którzy zostali wyselekcjonowani z grona najlepszych i dokładnie przeszkoleni, by móc skutecznie pomagać Państwu w zaistnieniu na niełatwym rynku lokalnych nieruchomości.
Wartości, które nam towarzyszą, można ubrać w zgrabny akronim PPP. Pierwsze P oznacza pasję, która dała początek naszym najlepszym pomysłom. Drugie P to praca, którą wykonaliśmy, by nasze pomysły wcielić w życie. Trzecie P skrywa to, co odkrywamy w sobie i naszym otoczeniu każdego dnia - potencjał.

 

Czym się wyróżniamy
Jesteśmy firmą etyczną. Respektujemy obowiązujące nas prawo i normy zgodnego współżycia społecznego. Zależy nam na dobrej opinii i zadowoleniu naszych klientów.
Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem i ze zrozumieniem dla jego indywidualnych potrzeb.
Dokładamy wszelkich starań, by nasza praca była rzetelna, fachowa, skuteczna i przynosiła naszym klientom satysfakcję z wyboru pośrednika.

 

Jakość
Biuro Nieruchomości dominplus posiada najważniejsze w branży wyznaczniki jakości: jesteśmy członkiem systemu wymiany ofert MLS, znajdujemy się w wykazie pośredników Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN), jesteśmy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (SPON). W najbliższym czasie będziemy się starać o przyznanie Karty Praw Klienta Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, kolejnego potwierdzenia wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

 

Usługi
Biuro Nieruchomości dominplus ma przygotowany w swojej ofercie szeroki zakres usług. Oprócz działania w interesie naszych klientów i wyszukiwania dla nich najbardziej korzystnych ofert, jesteśmy gotowi towarzyszyć naszym klientom podczas całej drogi, jaką muszą przebyć chcąc kupić, sprzedać, nająć bądź wynająć nieruchomość: począwszy od wyszukania odpowiedniej oferty, przez bieżące informowanie o postępach realizacji umowy i towarzyszenie w kancelarii notarialnej, a skończywszy na realizacji formalności związanych z przekazaniem nieruchomości.
Kompleksowa pomoc oferowana przez nas nie wymaga wnoszenia dodatkowych opłat.